Рясне-Руська сільська рада

Яворівського району, Львівської області

(03259) 37-174

Свято першого вересня 2017

01.09.2017

Яскравим і радісним видався День знань у Рясне-Руському НВК Яворівського району. Шкільна родина збільшилась на 40 чудових першачків, а ще їхні батьки та друзі…

Ми були лаконічними, не влаштовували занудних промов, голосно аплодували та щиро тішились з виступу наймолодших.

Ми йдемо в ногу з освітянськими реформами, то ж не переживайте, шановні батьки, якщо ваші дітки мають певні особливості: Рясне-Руський НВК впроваджує інклюзивну освіту. Ми вчимося жити разом, адже всі діти прекрасні!

Особливо приємним сюрпризом стало нагородження Подякою батьків, дітей та педагогів від імені командування та особового складу 72-ої ОМБр, 3-го механізованого батальйону, яку привіз із зони АТО та вручив волонтер Панібратюк В.П.,  за активну волонтерську діяльність та підтримку українських воїнів, за підписом підполковника О.П. Охріменка.

Також Рясне-Руська сільська рада нагородила Подяками заступника директора НВК з навчально-виховної роботи Лабінську Дану Степанівну та вчителя української мови і літератури Гірник Марію Юріївну за національно-патріотичне виховання учнівської молоді, волонтерську діяльність та активну участь у підготовці та святкуванні 26 річниці Незалежності України.

Бажаємо всім плідного навчального року та мирного неба!

 

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 170x100

ПЛАТФОРМА ЕЛ. ДЕМОКРАТІЇ

єс місцевих петицій

ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Data Gov Ua 300x156

ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА УКРАЇНИ

Ua Map 300x156